WWW.iNCiSOHBET.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.iNCiSOHBET.NET

İNCİSOHBET.NET FORUM

AnasayfaGaleriSohbetLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» mrock haklıııııııııııııııııııı
DOSTLUK... Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 4:01 pm tarafından mRocK

» ßen Teşrif ettim !
DOSTLUK... Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 4:01 pm tarafından mRocK

» kalbimin penceresi
DOSTLUK... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:43 pm tarafından excalibore

» Günün yorgunluğunu atmak için BANYO İNCİSİ
DOSTLUK... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:42 pm tarafından excalibore

» sey edabalının ogudu
DOSTLUK... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:35 pm tarafından excalibore

» temel askerdeee
DOSTLUK... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:29 am tarafından CaDi_Kiss

» kanalımız herkese hayırlı uğurlu olsun
DOSTLUK... Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:46 am tarafından NEGROMAN

» KALBİME BİR YILDIZ SEÇTİM
DOSTLUK... Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 12:36 pm tarafından dj_yagmur

» Hayat...Bugün de Seni Yaşayamadım...
DOSTLUK... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 10:46 am tarafından CaDi_Kiss

İnciSohbet Radyo

DOSTLUK...

YazarMesaj
CaDi_Kiss

CaDi_Kiss

Kadın
Lakap : CaDi_Kiss

DOSTLUK... Empty
MesajKonu: DOSTLUK...   DOSTLUK... Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 8:47 pm

DOSTLUK HİKAYESİ..
çok samimi iki dost varmış.Biri çok kurnaz atılganmış.Diğeri ise saf dürüst ve sessizmiş.
Birgün kurnaz olan ark.diğer arkadaşının yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve ondan borç para ister.Saf ark. ise onu kırmaz elindeki bütün parasını ona verir.Arkadaşı bu parayla işlerini düzeltir.Bir süre sonra kurnaz ark. saf arkadaşın yanına giderek evlenmek üzer olduğu nişanlısını onadan ister.Saf ark. ise onu kırmaz ve nişanlısını üzüle üzüle ona verir.BİR GÜN SAF ARK. İŞLERİ BOZULUR VE kurnaz arkadaşından iş istemeye gider kurnaz ark. ona iş vermez.Saf ark. ise pişmanlık ve üzüntü duyar.
Bir gün saf sokakta dolaşırken bir adam görür.Adam hastaymış ve saftan ilaçlarını almasını istemiş.Saf hemen adamın ilaçlarını almış ve adam ölmüş.Adam bütün mirasını safa bırakmış.Artık saf zenginimiş.
Bir gün safın kapısı çalmış.Yaşlı bir kadınaç olduğunu söyleyerek ondan yemek istediğini söylemiş.Saf hiç düşünmeden kadını içeri almış karnını doyurmuş.Kadaının yalnız olduğunu öğrenince kadaının evinde kalmasını düşünmüş.Bu fikri kadına söyledeğinde kadın artık ev işleriyle ilgilenecekti.
Yıllar geçer yaşlı kadın safı bir kızla evlendirir.artık düğün devetleri hazırdı.tabi ki bizim saf kurnaz arkadaşı unutmadı.ona da bir kart gönderdi.düğün zamanı geldiğinde kurnaz ark. da ordaydı.
saf bir ara mikrafonu eline alarakbir zmnlar çok sevdiim br arkadaşım vardı.bnden borç para istedi hiç düşünmeden verdim.sonra benden çok sevdiğim nişanlımı istedi arkadaşım için değer dedim nişanlımı da ona verdim.sonra birgün işlerim bozuldu arkadaşımdan iş istemeye gittim bana iş vermedi.ama ban yine de arkadaşıma kızmıyorum çünkü biz gerçek dostuz dedi.
bu konuşma üzerine kurnaz mikrafonu alır evt ondan para istedim.nişanlısını istedim çünkü ona layık değildi(hayat kadınıydı).bendeniş istedi vermedim çünkü ona emir veremezdim.sokakta gördüğü adam benim babamdı.babamın bütün mirasını arkadaşıma bıraktım.kapısını çalan yaşlı kadın benim annemdi.ona ark. etsin diye ben gönderdim.şu an evleneceği kız da bnm kız kardeşim dedi.
değerli misafirler işte biz böyle bir dostuz...

DOSTLUK...
1 sayfadaki 1 sayfası